cs

SLUŽBY

TRENÉRSKÉ SLUŽBY

V areálu Jumpark Matylda poskytujeme jak soukromé tréninkové lekce pro začátečníky i pokročilé, tak profesionální vedení talentované mládeže a reprezentace. PŮJČOVNA

 • U nás si můžete zapůjčit:
 • neopreny, vesty, helmy
 • lyže, lyžáky
 • padleboardy, kanoe
 • náčiní na cvičení (bosy, překážky, trx, švihadla....)

  TRAMPOLÍNA

  Naše EUROTRAMP FIVESQUARE je nejlepší freestyle trampolínou na světě. Firma eurotramp se zabývá již  60 let výrobou olympijských trampolín. Na této trampolíně, která má rozměry 4x4 metry skokanské plochy najdou vyžití jak děti tak profesionální akrobaté.

  HŘIŠTĚ

  Zatravněná plocha o rozměrech 17 x 10 metrů slouží pro základy gymnastiky, pro doplňkové cvičení a protažení. Půjčit si můžete cvičící prvky pro kruhový trénink, trampolíny, žíněnky a švédské bedny.

  SKOKANSKÝ MŮSTEK

  Skokanský můstek slouží k letnímu treninku akrobatických lyžařů a snowboardistů. Má dvě úrovně , a to jednu v 10 m pro děti a začátečníky a druhou ve 14 m pro profesionály. Délka doskoku se pohybuje od 6 do 18 m a výška od 3 do 6 metrů. Můstek je pokrytý plastovými kartáči, které jsou skrápěné vodou. 

  NÁBOR

  Zahajujeme nábor talentů do kroužku akrobatického lyžování, který by měl sloužit k výchově budoucích reprezentantů a olympioniků. Informace o pravidelných trénincích pro mosteckou mládež a mládež z okolí dostanete na tel. 739 379 003 nebo na emailu daleckyroman@seznam.cz Do tohoto kroužku nabíráme děti, které již umí lyžovat ve věku 9- 11 let.